Podłogi laminowane SENSA

Podłogi laminowane firmy SENSA zachwycają swą trwałością, jakością i wyborem wykończeń. Wyróżnia je duża odporność na ścieranie dzięki wytrzymałej powłoce ochronnej.

Rdzeniem paneli Sensa jest płyta nośna o podwyższonej gęstości, dzięki której możemy uniknąć tzw ‘puchnięcia’ paneli. Jest to bardzo często spotykane zjawisko w tego typu podłogach. Oprócz brzydko wyglądającej powierzchni powoduje ona szybsze zużycie podłogi. Panele SENSA nie odkształcają się i pokryte są tzw powłoką IsoWaxx, która chroni pióro paneli przed wnikaniem wilgoci powodującej niszczenie. W związku z tym łączenia paneli pozostają świetnie zabezpieczone.

Bogactwo wzorów i odcieni podłóg laminowanych firmy SENSA jest ogromne. Poza modnymi wzorami i odcieniami podłóg możemy przebierać również w szerokościach i strukturach paneli, których efekt widać dopiero po położeniu na całej powierzchni. Do złudzenia przypominają one prawdziwe drewniane deski. Od klasycznych wzorów po modne minimalistyczne chłodne odcienie.

Kompilacja nowoczesnych technologii pozwoliła firmie SENSA stworzyć świetne produkty za rozsądną cenę. Niemiecka jakość z pewnością będzie służyć Państwu przez długie lata.